Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/platne/klienciit/public_html/zaluzje-verticale/lib/config.php on line 12
Verticale Warszawa | produkcja, montaż, serwis
601 296 240

ZAMÓW POMIAR

To nic nie kosztuje

UMÓW SIĘ NA POMIAR

3 LATAGWARANCJI

7 - 10 DNICZAS REALIZACJI

0 ZŁPOMIAR I WYCENA

PRODUKCJA SERWIS MONTAŻ

Verticale

tzw. żaluzje pionowe to szeroko rozpowszechniony sposób zaciemniania pomieszczeń, jak i dekoracji wnętrz, stosowany zarówno w biurach, jak i mieszkaniach. Ich praktyczność, łatwość utrzymania w czystości, jak i prostota obsługi sprawiły, że zapotrzebowanie na tego typu produkty ciągle wzrasta.

Lamele używane przez naszą firmę do produkcji verticali są podwójnie impregnowane, co wydłuża okres używalności. Aktualnie produkujemy żaluzje pionowe z lameli o szerokości 89 mm i 127 mm.

Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną, różne struktury materiałów oraz mechanizmów do sterowania. Ze wzglęgu na materiał wykonania verticale możemy podzielić na:

  • tkaninowe
  • PCV