601 296 240

ZAMÓW POMIAR

To nic nie kosztuje

UMÓW SIĘ NA POMIAR

3 LATAGWARANCJI

7 - 10 DNICZAS REALIZACJI

0 ZŁPOMIAR I WYCENA

PRODUKCJA SERWIS MONTAŻ

Moskitiery

Moskitiera to artykuł sezonowy, który cieszy się szczególnym powodzeniem od wczesnej wiosny do jesieni. Produkowane przez nas moskitiery można zamontować do każdego typu drzwi, okien PCV, drewnianych czy też aluminiowych. Skutecznie zabezpieczają pomieszczenia przed owadami, ale także przed kurzem i liśćmi. 

Moskitiera okienna kołnierzowa
To najprostsza i najpopularniejsza moskitiera. Wykonana jest z profilu aluminiowego malowanego proszkowo w kolorach białym, brązowym i drewno-podobnym strukturalnym oraz z siatki z włókna szklanego o wymiarach oczek 1mmx1mm w kolorze czarnym lub szarym. Mocowane są bezinwazyjnie do okna za pomocą uchwytów obrotowych przykręcanych do moskitiery.

Moskitiera okienna na magnesy
Innym typem moskitier ramkowych są moskitiery mocowane za pomocą magnesów przykręcanych do zewnętrznej ramy okna. Ramka z profilu aluminiowego w kolorze białym lub brązowym.

Moskitiera rolowana
Wykonane są z aluminiowej kasety i z siatką z napędem sprężynowym . Moskitiery rolowane dzielimy na okienne, w których siatka rozwija się w pionie lub drzwiowe z siatką rozwijającą się w poziomie. Kaseta w kolorach białym, brązowym lub złotego dębu.Siatka czarna lub szara.

Moskitiera drzwiowa
Wykonywana z ciągnicznego profilu aluminiowego malowanego proszkowo w kolorach białym, brązowym i drewno podobnym stanowi skuteczną ochronę przeciw owadom montowaną na drzwi balkonowe lub tarasowe. Dzięki zastosowaniu szerokiego profilu gwarantuje prawidłowe działanie przez długi czas. Mocowana jest za pomocą zawiasów z samozamykaczem do ramy drzwiowej. Możliwe zastosowanie siatki aluminiowej.