Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Berlin' for 'CET/1.0/no DST' instead in /home/platne/klienciit/public_html/zaluzje-verticale/lib/config.php on line 12
Rolety Rzymskie Warszawa | produkcja, montaż, serwis
601 296 240

ZAMÓW POMIAR

To nic nie kosztuje

UMÓW SIĘ NA POMIAR

3 LATAGWARANCJI

7 - 10 DNICZAS REALIZACJI

0 ZŁPOMIAR I WYCENA

PRODUKCJA SERWIS MONTAŻ

Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie nadają wnętrze zupełnie nowej jakości. Możemy je uszyć z naszej tkaniny lub z dowolnej klienta. Rolety rzymskie można przygotować niemal z każdej tkaniny, zastosowany materiał określa charakter rolety.
Dostępne modele sterowania:

  • łańcuszkiem
  • sznurkiem

W firmie wykonujemy rolety na szynie z rzepem z mechanizmem łańcuszkowym. Posiadamy kolekcję tkanin oraz szyjemy z materiałów powierzonych.

Szynę z roletą montuję się do ściany lub sufitu min.15cm nad światłem okna. Daje to szansę na podciągnięcie rolety do pozycji, która umożliwia swobodne otwieranie okna. Możliwy jest też montaż na skrzydło okienne za pomocą uchwytów bezinwazyjnych.

Produkujemy, montujemy oraz serwisujemy (naprawiamy) m.in. rolety rzymskie, obsługujemy klientów z Warszawy i okolic stolicy. „Vertikos” to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, szybki czas realizacji zleceń, 3 letnia gwarancja na zamontowane rolety… - skontaktuj się z nami.